6 stolarzy, którzy aktualnie przebywają w Danii, Vinderup

Lokalizacja

Viborg , Dania

Opis stanowiska

Szukamy 6 stolarzy, którzy aktualnie przebywają w Danii, Vinderup. Rozpoczęcie pracy 19.04, 25.04 lub 02.05 na długi okres czasu. Praca w pomieszczeniach. Domy od początku do końca, układanie elementów kuchennych i szafek. Układanie podłóg, wstawianie okien i drzwi oraz montaż paneli elewacyjnych.

Wymagania

Kandydaci muszą posiadać doświadczenie w pracy jako stolarze minimum 4-5 lata, przynajmniej jeden stolarz musi mówić komunikatywnie w języku angielskim oraz posiadać auto na wyjazd.

Nasza oferta

Praca po 47 h tygodniowo, wynagrodzenie 170 dkk/h brutto (dla mniej doświadczonych stawka 160 dkk/h brutto). W przypadku braku własnego zakwaterowania firma posiada płatne 100 dkk/dzień (około około 31,2 km. od miejsca pracy). Umowa przez firmę duńską na warunkach duńskich, payslipy co 2 tygodnie, płatne dodatki świąteczne SH oraz wakacyjne Feriepenge. Rotacje 4/1, 5/1, 6/2.