6 operatorów wózków widłowych do Holandii, Rotterdam

Stawka

400.00
(NETTO )

Lokalizacja

Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Szukamy 6 operatorów wózków widłowych do Holandii, Rotterdam. Praca od 20.05. na 6 miesięcy lub dłużej. Kierowcy wózków widłowych, kierowcy terminali (lub byli kierowcy ciężarówek), personel logistyczny, młodszy ekspedytor (praca biurowa) i brygadzista ekspedycji. Praca odbywa się w różnych magazynach w porcie w Rotterdamie.

Wymagania

Kandydaci muszą posiadać doświadczenie powyżej roku, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat B (mile widziane T) oraz mile widziany certyfikat VCA B.

Nasza oferta

Praca 36-40 godziny tygodniowo (w godz 7.00-16.30), wynagrodzenie 400-550 euro netto / tydzień (w zależności od stanowiska i kwalifikacji - płatne nadgodziny), bezpłatne zakwaterowanie. Umowa holenderska na warunkach holenderskich. Płatności co tydzień w czwartek. Brak rotacji.