6 operatorów suwnic do Danii, k. Give

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Szukamy 6 operatorów suwnic do Danii, k. Give. Praca od 20.03 i 27.03, całoroczna. Operowanie suwnicami do przenoszenia płyt od 1 do 40 ton.

Wymagania

Warunkiem pracy jest doświadczenie zawodowe, komunikatywny język angielski. Certyfikat na operowanie suwnicami oraz certyfikt z §17 (jeżeli kandydat nie posiada paragrafu 17 to firma zamówi kurs online w języku polskim - kurs trwa 2-3h, koszt 1000 dkk potrącone z wynagrodznia). Mile widziane auto na wyjazd.

Nasza oferta

Stawka 167 dkk/h + 13,5 dkk/h (dodatek za pracę bez dni chorobowych, nieplanowanych przerw) = 180,50 dkk+ dodatek Fritvalgs platny co payslip +24 dkk /h = czyli łączna stawka dla operatorów 204,50 dkk/h brutto. Zakwaterowanie koszt 1050 dkk/tydzień - pokój pojedynczy. Praca na zmianę dzienną i nocną. Przy nocnej zmianie stawka: 250,55 dkk/h brutto. Tygodniowo 72 godzin pracy. Rotacje 2/2. Wypłacany dodatek Fritvalgs od drugiego payslipu, co każdy kolejny payslip, płatne Feriepnge, emerytalne.