5 stolarzy do Danii HOLSTEBRO i SOLRØD

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Holstebro , Dania

Opis stanowiska

Poszukujemy 5 stolarzy do Danii: 2 stolarzy do Holstebro i 3 pracowników do Solrød. Praca na długi okres czasu, rotacje 4/1, 5/2, 6/2, , praca 45-52 godzin tygodniowo, rozpoczęcie pracy 14.04.2021.

Wymagania

W Holstebro prowadzi się produkcję elementów, wykonanie ścian zewnętrznych z wstawieniem okien, instalacje elektryczne itp., ścianki działowe wraz z instalacjami, wentylacja w puszkach pod zabudowę, kasety dachowe z zadaszeniem, w Solrød montaż elementów, montaż stropów, tynkowanie, elewacja prace, rysowanie rur, różne drobne instalacje, taras i dach. Kandydaci muszą mieć doświadczenie, komunikatywnie porozumiewać się po angielsku, mile widziane własny samochód.

Nasza oferta

Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe lub przyczepy dla 2 pracowników), wynagrodzenie 90 dkk / h netto. Zatrudnienie przez polską agencję, podatek opłacony w Danii, ubezpieczenie wypadków w Danii, płatność raz w miesiącu do 10 dnia następnego miesiąca za poprzedni miesiąc, średnie miesięczne wynagrodzenie po odliczeniu kosztów zakwaterowania to ok. 11.000 zł / mc netto. Kandydatów zainteresowanych tą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.