5 monterów kadłubów do stoczni w Danii, Skagen

Lokalizacja

Skagen , Dania

Opis stanowiska

Poszukujemy 5 monterów kadłubów do stoczni w Danii Skagen. Start 12.01.2022, praca na wiele miesiące, jeśli pracownicy będą dobrzy w pracy możliwa praca na długi okres czasu w stoczni, praca w dziale remontowym w stoczni.

Wymagania

Kandydaci muszą mieć doświadczenie jako monetrzy kadłubów, mile widziane, jeśli mówią komunikatywnie/dobrze po angielsku, samochód nie jest potrzebny.

Nasza oferta

Zatrudnienie przez duńską firmę na warunkach duńskich, wynagrodzenie 175,25 dkk//h brutto, nocleg płatny 100-150 dkk/dobę, praca 55 godzin tygodniowo. Rotacje 4/1, 4/2, 5/2 lub 6/2. Duńska firma zatrudniająca jest nową firma dostrczającą pracowników w stoczni w Skagen, przez ostatnie 4 lata zatrudniła ponad 700 polskich pracowników budowlanych przy wielu projektach budowlanych w Danii. Firma wypłaca emeryturę, Feriepenge, Fritvalgs, jest zwrot podatku w następnym roku, payslipy co 2 tygodnie. Kandydatów spełniających wymagania i zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji.