5-6 inspektorów badań NDT do działu jakości - Dania

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Aabenraa , Dania

Opis stanowiska

Szukamy 5-6 inspektorów badań NDT do działu jakości - Dania, blisko Aabenraa - około 30 km od granicy niemiecko duńskiej. Praca od 07-14.11. na długi okres czasu. Inspektor NDT poszukiwany do kontroli spawania. Testowanie i sprawdzanie spoiny na dużych i złożonych konstrukcjach stalowych, komponentach dla energetyki wiatrowej.

Wymagania

Poszukujemy inspektora NDT, który potrafi:
• czytać rysunek roboczy,
• jest nastawiony na jakość,
• posiada wiedzę techniczną,
• mówi i pisze po duńsku lub angielsku – zaletą jest, jeśli potrafisz również mówić po niemiecku, ale nie jest to wymagane,
• potrafi pracować samodzielnie i podejmować decyzje,
• wymagane jest posiadanie certyfikatu ISO 9712 poziom 2 w co najmniej trzech lub więcej z następujących metod badawczych: UT, MT, PT, VT lub PAUT.

Nasza oferta

Stawka poniedziałek-piątek 254,96 dkk/h brutto, sobota-niedziela 321,53 dkk/h brutto. Wieczorna i nocna zmiana. Tygodniowo ok 55 godzin pracy.Płatne zakwaterowanie 135 dkk/dzień. Rotacje 6/2 lub 4/2. Umowa przez firmę duńską na warunkach duńskich, payslipy co 2 tygodnie, płatne dodatki świąteczne SH oraz wakacyjne Feriepenge + zwrot podatku w następnym roku.