40 monterów rur Ermeto do Norwegii

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Szukamy 40 monterów rur Ermeto do Norwegii, stocznia w Bergen. Wyjazd 23/24.05. do końca 2020 roku. Rozpoczęcie pracy po odbyciu kwarantanny w Norwegii (za kilka dni kwarantanny byłoby zapłacone, szczegóły wyjaśni firma norweska). Prace dotyczą instalacji rur w nowych statkach.

Wymagania

Kandydaci muszą mieć minimum 4 lata doświadczenia jako monterzy rur, w tym 1rok przy rurach ermeto oraz mówić komunikatywnie po angielsku. Pracownik na wyjazd musi zabrać własne obuwie robocze.

Nasza oferta

Praca 56 godzin tygodniowo, wynagrodzenie 215 nok/h brutto - bez dodatków za nadgodziny. Bezpłatne zakwaterowanie w odległości spaceru od miejsca pracy. Rotacje 4/2 lub 6/2. Średnie miesięczne wynagrodzenie to 14.000 zł/mc netto + bezpłatne zakwaterowanie + bezpłatne wyżywienie na kantynie + zwrot 1500 nok za przejazd do Norwegii w każdą stronę. Umowa norweska na warunkach norweskich.