4 monterów do Danii, k. Give

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Szukamy 4 monterów do Danii, k. Give. Praca od 20.03 i 27.03, całoroczna. Montowanie, szczepianie, spawanie i szlifowanie konstrukcji. Płyty stalowe 15-100 mm , wymagane ważne certyfikaty 135/138 BW PC. Na początku pracy do przejścia na miejscu próbki spawalnicze.

Wymagania

Warunkiem pracy jest doświadczenie zawodowe. Podbity i aktualny certyfikat §17. Mile widziane auto na wyjazd.

Nasza oferta

Stawka 167 dkk/h + 13,5 dkk/h (dodatek za pracę bez dni chorobowych, nieplanowanych przerw) = 180,50 dkk+ dodatek Fritvalgs platny co payslip +24,5 dkk /h = czyli łączna stawka dla monterów 205 dkk/h brutto. Zakwaterowanie koszt 1050 dkk/tydzień - pokój pojedynczy. Praca dla 2 monterów na zmiane nocną od 03:30-15:30 oraz dla 2 na zmianę dzienną 06:00-18:00. Przy nocnej zmianie stawka: stawka 250,55 dkk/h brutto. Tygodniowo 72 godzin pracy. Rotacje 2/2. Wypłacany dodatek Fritvalgs od drugiego payslipu, co każdy kolejny payslip, płatne Feriepnge, emerytalne.