3x GalaBau / Ogrodnik - 9932

Stawka

33.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Osnabrück , Niemcy

Opis stanowiska

Należy wykonać prace ogrodnicze i brukarskie:  Roboty brukarskie, układanie żwiru, roboty ziemne i galowe roboty budowlane.

Miejsce pracy: 49326 Melle-Gersmold
Start pracy :od zaraz
Rozliczenia:  7/7
Stawka 33€
zakwaterowanie we własnym zakresie

Zapraszam do kontaktu :)

[email protected]

Wymagany sprzęt do pracy: W większości przypadków wystarczy zabrać ze sobą tylko małe narzędzia ręczne. Ponieważ z reguły to klient zapewnia większy sprzęt roboczy.

Wymagana odzież ochronna: wymagana jest zgodna z przepisami odzież robocza z obuwiem ochronnym. Jeśli są specjalne wymagania, informacje znajdziesz w szczegółach projektu na portalu Fachkräfte e.V..

Wymóg językowy: Nie wszyscy klienci potrzebują niemieckojęzycznej osoby kontaktowej na placu budowy. Jednak ważne jest, abyśmy wiedzieli, jakimi językami posługuje się dana grupa pracowników, aby później na placu budowy nie było niespodzianek.

Co oferujemy:
sprawdzamy zdolność kredytową klienta
negocjujemy krótkie terminy płatności (max. do  7 dni)
negocjujemy co najmniej 45 +  godzin tygodniowo
negocjujemy kolejne projekty - nigdy więcej bez pracy!
wystawiamy faktury i upomnienia
dbamy o to aby klient zapłacił
bez ryzyka, godziny pracy podpisywane są codziennie
rozwiązujemy problemy, porozmawiamy z klientem i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie
zakwaterowanie często zapewnia Klient  bezpłatnie. Jeśli tak nie jest, w takim przypadku chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.
W razie potrzeby zajmujemy się komunikacją z niemieckimi instytucjami.