3 pracowników produkcyjnych do piekarni w Danii

Lokalizacja

Næstved , Dania

Opis stanowiska

Szukamy 3 pracowników produkcyjnych, mówiących dobrze/komunikatywnie w j. angielskim do pracy w piekarni w Danii, w Marielyst (niedaleko portu promowego w Gedser).

Wymagania

Pracownicy nie muszą mieć doświadczenia w pracy jako piekarze, ale muszą być chętni do nauki, zmotywowani, muszą mówić komunikatywnie po angielsku i mieć 1 samochód na wyjazd.

Nasza oferta

Praca na dłuższy okres czasu, pracownicy na pierwsze 3 miesiące będą zatrudnieni w duńskiej agencji zatrudnienia, następnie mogą być zatrudnieni przez duńską piekarnie. Praca w godzinach nocnych, od 12:00 w nocy do 01:00 w południe, praca od poniedziałku do piątku, wynagrodzenie 130 dkk/h brutto, dodatki za pracę w godzinach 02:00-04:00 am extra +43,05 dkk/h, 10h pracy dziennie, 50h tygodniowo. Firma organizuje zakwaterowanie, koszt 100-150 dkk/ dzień, potrącany z wynagrodzenia. Zatrudnienie na warunkach duńskich, payslipy co 2 tygodnie, praca od 16.08. Średnie wynagrodzenie miesięczne ok 7000-7500 PLN/mc netto (po odliczeniu kosztów zakwaterowania).  Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszę o przesłanie aplikacji.