2 pracowników, którzy zajmą się tynkowaniem ścian cementem-Szwecja

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Västerås , Szwecja

Opis stanowiska

Szukamy 2 pracowników, którzy zajmą się tynkowaniem ścian cementem i drobnymi naprawami pieców do zapraw tynkarskich do użytku przemysłowego. Praca w Szwecji, Västervik na 1 rok lub dłużej. Praca na własnej działalności PL lub przez firmę szwedzką na warunkach szwedzkich. Remonty pomieszczeń, kuchni i toalet, malowanie, stolarka, glazura.

Wymagania

Wymagany doświadczenia, prawo jazdy przynajmniej u jednego pracownika.

Nasza oferta

Stawka 23 euro/h brutto (przez pierwsze 8 tygodni. potem nowe negocjacje, oparte na wynikach), praca po 50-60 h tygodniowo, bezpłatne zakwaterowanie (pokój podwójny) i podróże na terenie Szwecji. Umowa kontrakt ze sprawdzoną firmą budowlaną szwedzką. Jest możliwość też zatrudnienia, stawka 19 EUR/h brutto, czyli ok 13,5 EUR/h netto, wtedy średnie miesięczne wynagrodzenie netto przy 60h tygdoniowo wyniesie ok 14500 zł/mc netto.