2 monterów rur ermeto do stoczni w Danii

Lokalizacja

Frederikshavn , Dania

Opis stanowiska

Szukamy 2 monterów rur ermeto do stoczni remontowej w Danii, w Skagen. Początek pracy 20.08.2018. Praca na długi okres czasu jeśli osoby się sprawdzą, i o ile pracownicy są doświadczeni w pracy, szybcy i dokładni.

Wymagania

Wymagane doświadczenie w rurach ermeto, mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca po 55-57h tygodniowo, rotacje wg planu 4/2 lub 5/2 lub 6/2.

Nasza oferta

Wynagrodzenie 165,5 dkk/h brutto, zakwaterowanie odpłatne przez pracowników (koszt 50 dkk/dzień, potrącany z wynagrodzenia). Zatrudnienie przez firmę duńską na warunkach duńskich (płatności co 2 tygodnie z payslipami, ubezpieczenie, dodatkowo do wynagrodzenia + Feriepenge, + Fritvalgs). Średnie miesięczne wynagrodzenie netto na rękę po odliczeniu kosztów zakwaterowania to około 11.000-11.500 zł/mc netto. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszę o przesłanie aplikacji.