2 malarzy samochodowych do Niemiec

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Szukamy 2 malarzy samochodowych do Niemiec (południowa lub zachodnia część Niemiec). Praca od 28.08. na długi okres czasu. Naprawy blacharskie i powypadkowe (montaż, demontaż, spawanie itp.), renowacja samochodów zabytkowych (samochodów i motocykli). Ogólne prace konserwacyjne pojazdów o każdym rodzaju napędu (samochody osobowe, ciężarowe, przyczepy).

Wymagania

Wymagane doświadczenie minimum 5 lat. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (zrozumienie i wykonanie instrukcji w języku niemieckim), atutem będzie znajomość j. angielskiego.

Nasza oferta

Stawka 15 EUR/h netto, bezpłatne zakwaterowanie. Minimum 35h/tyg., najczęściej możliwa praca w nadgodzinach do 50h/tyg. Umowa przez firmę niemiecką na warunkach niemieckich. Płatności raz w miesiącu, 15-tego dnia miesiąca. Rotacje do indywidualnego ustalenia.