1500€ Opiekunka do mobilnej seniorki - basen w bloku! / Numer oferty: K/00867

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Friedrichsdorf , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 26/03/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Friedrichsdorf

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/00867

Opis oferty:

Poszukujemy zaszczepionej, niepalącej opiekunki z komunikatywną, dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilną seniorką mieszkającą w centrum Friedrichsdorf (kod pocztowy: 61381)

Podopieczna porusza się samodzielnie lub przy wsparciu opiekunki (uczy się korzystać z rollatora)
Cierpi na depresję, nadciśnienie, stany lękowe oraz osłabienie. Jest po operacji raka piersi.
Seniorka jest sprawna fizycznie – natomiast większą część dnia spędza w łóżku.
Wymaga wsparcia podczas czynności pielęgnacyjnych.
Nocne dyżury – bardzo rzadko, ale zdarza się 1x w nocy (toaleta)
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych oraz wspiera i asekuruje podopieczną podczas codziennych czynności.

Stawka 1500€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.