13,27 euro brutto – praca w magazynie z warzywami i owocami- Waddinxveen

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Holandia , Rotterdam , Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby do pracy w magazynie firmy zajmującej się przetwórstwem warzywno-owocowym.

Miejsce pracy: Waddinxveen

Zakres obowiązków:

Pracownik magazynu:
• jazda wózkami EPT – zbieranie zamówień – sztaplowanie warzyw i owoców.

Pracownik produkcji:
• pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw,
• przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi,
• pakowanie i stickerowanie produktu.

Wymagania

- angielski na poziomie komunikatywnym,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- mile widzane doswiadczenie w podobnym miejscu pracy,

-terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

-mile widziane prawo jazdy kat. B,

-dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Nasza oferta

-pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

-zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,

-dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

-pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,

-wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

-dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

-umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.