1 PRACOWNIK SORTOWNI Z ELEKTRONIKĄ. PRAWO JAZDY.

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zeewolde , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w (3899) Zeewolde, dużego magazynu z elektroniką, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SORTOWNI

Zakres obowiązków:

• Przenoszenie i sortowanie paczek z jednego miejsca na drugie

(Praca w dużym magazynie z produktami, pracownicy muszą je posortować,
umieszczając produkty według kodów (numerów) działu/ rejonu).

Nasze oczekiwania:

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego A2
· Prawo jazdy kat. B
· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 13,27 brutto/h/ NADGODZINY STAWKA: € 15,50/h brutto
- Praca na nocki 21.00- 6:00
- Stawka za nadgodziny: Pon-Pt: 130%, 150% sobota, 200% niedziela
- Możliwość podwyżki
- Umowa o pracę na warunkach holenderskich
- Stabilna praca 1 zmiana: 40h tyg.
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.