1 Pracownik produkcji/ sortowni. HOLANDIA, Almere

Stawka

1.00

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lelystad , Hilversum , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Almere (1332), firmie zajmującej się produkcją i pakowaniem mięsa, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK SORTOWNI/ PAKOWACZ

Twoja zadania:

Pakowanie do kartonów 12 kg bloków mrożonego mięsa
Temperatura hali: około +6/ +10 stopni
Praca polega również na sortowaniu różnego rodzaju mięsa, odbiorze i transporcie na miejsce wózkiem elektrycznym

Nasze oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B preferowane
. Znajomość angielskiego podstawowa mile widziana
· Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
. Brak przeciwskazań/ alergii na specyficzny zapach w pracy/ podroby zwierzęce

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 13,37 brutto/h/ 36/40h tyg.
- Wypłaty tygodniowe
- 150% za nadgodziny po 42h tyg
- 2 zmiany: 06:00-15:00/ 17:00-03:00
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv z dopiskiem "Pracownik sortowni Almere"

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.