1 PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW. ANGIELSKI PRAWO JAZDY WYMAGANE! SON/EINDHOVEN

Stawka

1.00

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Son , Eindhoven , Holandia

Wymagania

Nasze oczekiwania:

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
· Angielski wymagany
· Prawo jazdy wymagane

Nasza oferta

✅ 1 PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW. ANGIELSKI PRAWO JAZDY WYMAGANE! SON/EINDHOVEN

Dla naszego klienta w 5692 DC Son, producenta kartonów, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Zakres obowiązków:
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do składania wysokiej jakości ozdobnych kartonowych pudełek.
Praca polega na dokładnym składaniu kartonów, ozdabianie róznymi elementami tj. sznurki, linki, metalowe uchwyty , pinezy/ćwieki itd.
Każdy złożony karton czy pudełko jest wykonany na zamówienie i według potrzeb każdego klienta, starannie dobierając odpowiednie materiały opakowaniowe i dekoracyjne.
PRACA NA 1 ZMIANE OD 8:00 DO 16:45

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 13,27 brutto/h
- Stabilna praca na 1 zmianę
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.