Zmywacz naczyń / Pomoc kuchenna do restauracji hotelowej, komunikatywny niemiecki, Wolfach Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego hotelu z restauracją z miasta Wolfach: Zmywaczy naczyń / Pomocy kuchennej. Wymagane doświadczenie i podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego.

Miejsce pracy: Wolfach (Niemcy), Schramberg (Niemcy), Villingen-Schwenningen (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Zmywacz naczyń / Pomoc kuchenna do restauracji hotelowej, komuni/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: miasto Wolfach, Badenia-Wirtembergia południowo zachodnie Niemcy
  • Praca aktualna jest od 1.09.2023 !
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji z hotelem z miasta 77709 Wolfach
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 169 do 190 godz. miesięcznie
  • Praca jest w systemie 2-zmianowym, w godzinach od 8 do 15 i od 16 do 22. Jeden weekend w miesiącu i poniedziałki są wolne.
  • Główne zadania:
  • Obsługa zmywarki do naczyń, mycie białych i czarnych naczyń
  • Porządkowanie garnków, naczyń i sztućców
  • Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego
  • Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy
  • Doraźna pomoc kucharzom

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na zmywaku, jako pomocnik kuchenny albo ogólnie w gastronomii
  • Wykształcenie młodszy kucharz, kucharz małej gastronomii lub pokrewne będzie dodatkowym atutem, ale niekonieczne
  • Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (min. A1)
  • Akceptacja pracy w nadgodzinach, podczas weekendu i dni świątecznych, często praca pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, praca w sprawnym tempie, punktualność i dokładność
  • Gotowość do dłuższego pobytu w Niemczech (przynajmniej 3 miesiące), optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Dodatki za pracę w niedzielę (stawka + 50%) i dni świąteczne (stawka + 100%)
  • Stawka brutto: od 15 do 16 euro / godz. (zależy od kwalifikacji zawodowych)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2200 do 2300 euro + nadgodziny
  • + Cykliczne podwyżki, zależne od produktywności i wzrostu kwalifikacji
  • + 1000 euro rocznie / Premia świąteczna (500 euro) i wakacyjna (500 euro)
  • + Wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) i napoje zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 240 euro / mies.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 euro / mies. Zawsze pokoje 1-osobowe z internetem.

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.