Technik narzędziowy CNC

Stawka

18.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Holandia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako technik narzędziowy CNC.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy -  w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Technik narzędziowy CNCC

Holandia

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za zapasy i części zamienne w magazynie narzędziowym,
  • składanie zestawów do cięcia,
  • składanie zestawów narzędzi pomiarowych,
  • ogólne prace magazynowe

Wymagania:

  •  5-letniego doświadczenia w obróbce skrawaniem na stanowisku frezera lub tokarza
  • doświadczenia w oprzyrządowaniu i ustawianiu wysokiej klasy frezarek i tokarek CNC
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • rozumienia rysunków technicznych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa od 18€ netto
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Praca do podjęcia od zaraz,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata

Zainteresowany/a? Aplikuj już teraz!