Spawacz TIG lub MAG

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Firma MSE Kraków zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, zbiorników ciśnieniowych, mostów i wiaduktów, remontami kotłów wodnych i parowych. Serwisami urządzeń ciśnieniowych, kotłów wodnych i parowych, obrotowych wymienników ciepła, kondensatorów, elektrofiltrów, podgrzewaczy wody i powietrza, ekspertyzami, consultingiem oraz nadzorem nad projektami.

Miejsce pracy: Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Dania, kraje skandynawskie
Numer referencyjny: M/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków

  • Umiejętności spawania metodą MIG/MAG + Elektroda,
  • Umiejętności spawania metodą TIG + Elektroda,
  • Dobra komunikacja i praca w zespole

Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze,

  • Mile widziany język angielski lub niemiecki,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • ciekawe kontrakty w krajach UE,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego i poszerzenia horyzontów,
  • pracę w firmie rodzinnej szanującej każdego pracownika,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.