Spawacz TIG DANIA

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Dania , Anglia

Stalcraft prowadzi swoją działalność od 2014 roku. Od początku stawiamy na wysoką jakość usług, które realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów z branży FMCG, jednak dostarczamy rozwiązania także dla przemysłu elektrycznego, stoczniowego oraz petrochemicznego. Firmę Stalcraft tworzy obecnie 20 pracowników etatowych oraz wielu doświadczonych podwykonawców. Naszym celem jest pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy opartej na zaufaniu i pozytywnych relacjach biznesowych. Rozwijając się i poszerzając zespół, dążymy do wzmocnienia pozycji naszej firmy na rynku.

Miejsce pracy: Dania

Numer referencyjny: spawacz/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków

  • Spawanie zbiorników, rurociągów i konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • Spawanie metodą TIG
  • Praca w wymiarze 60 godzin tygodniowo
  • Praca w Danii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • znajomość rysunku technicznego
  • spawanie i montaż konstrukcji stalowych, zbiorników, rurociągów
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność
  • uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza metodą TIG
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, posiadanie uprawnień na zwyżki oraz VCA/SCC.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 25 EURO/h netto,
  • zapewnione zakwaterowanie, transport, posiłki, narzędzia do pracy i odzież robocza,
  • praca w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Kontakt telefoniczny: 516 402 228