Spawacz TIG blisko granicy!

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Lubmin , Niemcy

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako spawacz TIG pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Lubmin (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

1. wykonywanie prac spawalniczych ze szczególnym uwzględnieniem spawania metodą TIG (141) i elektrodą (111).
Pracownicy muszą posiadać europejskie uprawnienia spawalnicze w języku niemieckim lub angielskim)

2. głównie spawanie rur do budowy instalacji
3. spawanie rur o średnicy 50-1400 mm i grubości ścianki do 45 mm
4. tworzenie połączeń spawanych i montaż komponentów w budowie instalacji i rurociągów podziemnych
5. kontrola jakości wykonywanych prac
6. wsparcie w produkcji systemów rurowych
7. praca z rysunkami technicznymi
8. praca w zespole i samodzielna, w zależności od obszaru odpowiedzialności
9. praca głównie na zewnątrz, sporadycznie również wewnątrz budynków
10. wymagana jest sprawność fizyczna, kandydaci nie powinni mieć również przeciwwskazań do pracy na wysokościach
11. gotowość do nauki różnych technik spawalniczych
12. bezpieczne posługiwanie się różnymi narzędziami ręcznymi
13. dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie zawodowe
-własny samochód na wyjazd
-certyfikat spawacza TIG

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
-możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
-dodatki za prace zmianowe
-niemiecka umowa o pracę
-dodatki urlopowe oraz świąteczne
-niemieckie ubezpieczenie
-cykliczne podwyżki
-regularne zaliczki
-wsparcie polskojęzycznych opiekunów
-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dlaczego Humanus?

Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik przejęć wynosi obecnie ponad 95%. Świetna atmosfera w pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjacielskie. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście. Optymalne wdrożenie na stanowisko pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na szkolenie Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Humanus  czeka na Ciebie z niecierpliwością :)