Spawacz TIG Bez Znajomości Języka

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako spawacz

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Prace kontraktowe dla firm przemysłowych
Spawanie konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej lub aluminium
Spawanie części metalowych np. dla przemysłu motoryzacyjnego

Wymagania:

Doświadczenie jako spawacz

Oferujemy:

Wynagrodzenie 14,5 brutto/h + 28€ diety dziennej
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa o pracę ,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.