Spawacz TIG 141 - spawanie orbitalne

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Orevis sp. z o.o. z Gdańska nawiąże współpracę z doświadczonym Spawaczem TIG 141 w zakresie spawania orbitalnego na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Ludwigshafen, okolice Mannheim (Niemcy)

Wykształcenie: podstawowe

Numer referencyjny: JOBS062023/praca-za-granica.net

Opis stanowiska

  • Stanowisko : Spawacz TIG 141 - spawanie orbitalne,
  • Miejsce pracy: Niemcy - Ludwigshafen am Rhein,
  • Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz,

Wynagrodzenie:

  • od 19,00 do 23,00 € netto - polska umowa o pracę,
  • od 23,00 do 26,00 €  - działalność gospodarcza,
  • od 23,00 € brutto - niemiecka umowa o pracę,

Zakres prowadzonych prac obejmuje:

  • przygotowanie i obróbkę materiału z użyciem elektronarzędzi w oparciu o rysunek techniczny,
  • szczepianie i spawanie orbitalne elementów klimatyzacji ze stali nierdzewnej.

Wymagania stanowiska

  • min. pół roczne udokumentowane doświadczenie w spawaniu orbitalnym,
  • mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze met. 141 (oferujemy możliwość odnowienia uprawnień na miejscu po pozytywnym wyniku próbki spawalniczej),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
  • obsługa elektronarzędzi - szlifierki, piły, giętarki, gilotyny itp.

Oferujemy

  • dowolna forma współpracy: polska umowa o pracę / niemiecka umowa o pracę / działalność gospodarcza,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • nawet 50 roboczogodzin tygodniowo (praca jednozmianowa, poniedziałek - piątek),
  • terminowe regulowanie wynagrodzeń i zobowiązań,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski w oparciu o urlopy planowane,
  • pomoc urzędowa dla osób współpracujących.

Wymagane dokumenty

  • CV oraz certyfikat spawalniczy (również nieaktualny)