SPAWACZ - praca NIEMCY - WYSOKIE zarobki, OD ZARAZ!

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Egeln , Niemcy

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako:

Miejsce: Niemcy, Egeln (lub inne rejony całych Niemiec)
Nr referencyjny: DE-SPAW

Miejsce pracy: Egeln (Niemcy)

Numer referencyjny: DE-SPAW/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • spawanie rur i rurociągów oraz innych elementów w zależności od zlecenia
  • umiejętność spawania metodami MIG / MAG lub TIG

Wymagania:

  • doświadczenie
  • aktualne uprawnienia
  • auto (wystarczy jeden na team)
  • język niemiecki komunikatywny (jedna osoba na team)

Oferujemy:

  • NIEMIECKA umowa o pracę
  • wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • ZALICZKI
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • DODATKI socjalne
  • nadgodziny płatne z DODATKIEM (25% stawki brutto)
  • zapewnione zakwaterowanie (pokoje 1 osobowe)
  • stały kontakt z polskojęzycznym rekruterem / koordynatorem
  • pomoc koordynatora w kontakcie z właścicielem zakwaterowania
  • pomoc koordynatora w nagłych przypadkach
  • odzież robocza po pierwszym tygodniu pracy

Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517017884.

Zapraszamy do kontaktu!