Spawacz MAG/MIG/TIG (WIG) 2800/3200€ Netto

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Work Factory od lat ma ugruntowaną pozycję w branży usług personalnych. Główne punkty naszej działalności to pośrednictwo personalne i użyczanie pracowników: wykwalifikowanych pracowników, inżynierów, techników, rzemieślników i mistrzów przemysłu oraz zakładów rzemieślniczych na terenie całych Niemiec. Nasi pracownicy to elektrycy, tokarze, monterzy instalacji grzewczych, ślusarze, elektromonterzy, spawacze, malarze i wiele innych grup zawodowych z przemysłu i rzemiosła.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Spawanie jedną z technik:

  •  Elektroda 111P/111T
  • Autogen 311P/311T
  • MIG 131P/131T
  • MAG 135P/135T
  • WIG(TIG) 141P/141T
  • Prace ślusarskie,: obróbka materiału, docinanie oraz szlifowanie

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie.
  • Wykształcenie zawodowe nie jest konieczne, lecz ma wpływ na warunki zatrudnienia.
  • Gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • Płacimy powyżej taryfy. ponadto oferujemy wiele dodatkowych świadczeń, takich jak: odzież robocza, zwrot kosztów podrózy lub ryczałt na wyżywienie.
  • W przypadku pracy poza miejscem zamieszkania zatroszczymy się o Twoje zakwaterowanie.
  • Wielu z pośrod naszych pracowników zostaje zatrudnionych na stałe w firmie klienta.
  • Opieka polskiego koordynatora.

Nr. tel.: (0049) 22349276350