ŚLUSARZ/SPAWACZ METODĄ MAG

Stawka

14.00
( ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Be4work GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą .Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Miejsce pracy: Lipsk

Stawka: 14 Euro brutto + 24 Euro diety netto za dzien przepracowany

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontakt:

Recruitment Specialist

+491626879014

Miejsce pracy: Lipsk (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Prace slusarskie
  • Obsluga elektronarzedzi
  • Prace spawalnicze przy konstrukcjach ramowych lub łożyskach kulkowych

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy mile widziane
  • Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze techniki MAG
  • Gotowosc do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stawki od 14 euro brutto/h w zaleznosci od doswiadczenia
  • Dieta w wysokosci 24 euro netto za dzien przepracowany
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności