ŚLUSARZ/SPAWACZ METODĄ MAG

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Be4work GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą .Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Lipsk (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych (turbiny wiatrowe, lokomotywy)
  • Spawanie metodą MAG
  • Prace ślusarskie
  • Obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy mile widziane
  • Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze techniki MAG
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stawki od 16 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Diety na opłacenie mieszkania
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Kontakt:

Recruitment Specialist

+491626879014