Ślusarz - 2650€ netto - niedaleko granicy!

Stawka

2 650.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Lubmin , Niemcy

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako ślusarz pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Miejsce pracy: Lubmin (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-wykonywanie prac spawalniczych ze szczególnym uwzględnieniem spawania metodą TIG (141) i elektrodą (111).

(Pracownicy muszą posiadać europejskie uprawnienia spawalnicze w języku niemieckim lub angielskim).

-głównie spawanie rur do budowy instalacji
-spawanie rur o średnicy 50-1400 mm i grubości ścianki do 45 mm
-tworzenie połączeń spawanych i montaż komponentów w budowie instalacji i rurociągów podziemnych
-utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziany
- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
-możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
-dodatki za prace zmianowe
-niemiecka umowa o pracę
-dodatki urlopowe oraz świąteczne
-niemieckie ubezpieczenie
-cykliczne podwyżki
-regularne zaliczki
-wsparcie polskojęzycznych opiekunów
-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dlaczego Humanus?

Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik przejęć wynosi obecnie ponad 95%. Świetna atmosfera w pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjacielskie. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście. Optymalne wdrożenie na stanowisko pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na szkolenie Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

Humanus Personalservice GmbH
Nürnberger Straße 64
86720 Nördlingen

Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de