Ślusarz

Stawka

30.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Ślusarz

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Szwajcaria: Zürich, Luzern, Bern, Aarau, Zug
  • Kontrakt na okres: nieokreślony

Zakres pracy:

  • Tworzenie i spawanie wszelkiego rodzaju konstrukcji, bram, balustrad. Naprawa maszyn.
  • Tworzenie konstrukcji, elewacji metalowych, hal, prac warsztatowych

Wymagania:

  • Z ukończonym przygotowaniem zawodowym lub asystentem specjalisty + doświadczenie zawodowe.
  • Pożądane certyfikaty spawacza.
  • Chętnie z prawem jazdy B / BE
  • Dobra znajomość języka niemieckiego A2/B1
  • Zachowanie zorientowane na zespół
  • Elastyczność, niezawodność
  • sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy
  • przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, poprzez formularz aplikacyjny pod ogłoszeniem APLIKUJ TERAZ,
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do wyjazdu za granicę,
  • posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:

  • Zarobki: od 30, - EUR / godz. + ewentualne diety, wg. taryfy - w zależności od kwalifikacji, przeznaczenia i miejsca pracy
  • Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii.
  • Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, na wypadek bezrobocia, emerytalnego i wypadkowego.
  • Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą od ok. 350, - do ok. 450, - EUR / miesiąc i są naliczane na koniec miesiąca, potrącane z wypłaty
  • Normalne dni robocze to od poniedziałku do piątku. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu. Możesz otrzymać zapłatę za te godziny lub wykorzystać je na podróż do domu.
  • Nadzór przez jedno z pięciu biur HR w Szwajcarii

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji TYLKO przez formularz znajdujący się pod ogłoszeniem (względy RODO).

Sposób kontaktu z pracodawcą:

formularz na stronie www.adkpoland.eu