SERY - PAKOWANIE - Produkcja, Magazyn - też Pary

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

SERY - Produkcja / Pakowanie - WYSOKIE ZAROBKI! praca Holandia - BEZ języka! - bez wiekówki, także Pary
Miejsce: Holandia, Alphen aan den Rijn
Nr referencyjny: NL-SER

Miejsce pracy: Alphen aan den Rijn (Holandia)

Numer referencyjny: NL-SER/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca w Stabilnej firmie produkującej sery.
Sery są pokrojone w plastry lub całe.

Przy lżejszych pracach zaangażowane są panie, przy cięższych panowie.

Opis:

  • pakowanie serów
  • etykietowanie
  • prace pomocnicze

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz
  • doświadczenie NIE jest wymagane
  • BEZ języka obcego

Oferujemy:

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO zawsze na czas!!!
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • WYSOKIE zarobki
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  •  zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • opieka koordynatora
  • praca BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Prosimy o kontakt telefoniczny 517017884, 51889884, 517362797 lub CV przesyłać na maila.
Zapraszamy do kontaktu!