Programista CNC / Tokarz CNC / Operator CNC (Fanuc) - Irlandia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Agencja Rekrutacyjna Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych dla klientów z krajów Unii Europejskiej. Doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników oraz pozytywne opinie, pozwoliły nam nawiązać długotrwałą współpracę zarówno z kandydatami jak i pracodawcami opartą na zaufaniu i uczciwości.

Numer referencyjny: LP/0716/JBS/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Irlandia

Opis stanowiska:

  • programowanie, ustawianie oraz obsługa wieloosiowych centr obróbczych CNC ze sterownikami Fanuc;
  • kontrola jakości otrzymywanych detali.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • umiejętność obsługi i ustawiania i programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC (Fanuc);
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach irlandzkich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie brutto: 35.000 Euro /rocznie;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę, płatne przez pracownika (pokoje jednoosobowe);

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577