Produkcja - PRZEPAKOWYWANIE ŻYWNOŚCI - praca Holandia - od zaraz- praca również dla par!

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

Nr referencyjny: NL-PRZ/2022

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: NL-PRZ/2021/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przepakowywanie różnych produktów żywnościowych

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • język angielski nie jest wymagany

Oferujemy:

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas!!!
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • stała współpraca
  • zakwaterowanie
  • dojazd do i z pracy

Prosimy o kontakt telefoniczny +48 518891884, 517362797, 517017884 lub CV przesyłać na adres mailowy.

Zapraszamy do kontaktu.