PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ- BEZ JĘZYKA

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Kassel , Anglia

Szukasz pracy w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem i bez znajomości języka?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Kassel (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek paczek,
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • miejsce pracy: okolice Fuldy (Niemcy)
  • 13 euro brutto/h-stawka dzienna, 16,25 euro brutto/h- stawka nocna wynagrodzenie ok. 1500 EUR netto / miesięcznie
  • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty i premie uznaniowe
  • mieszkanie w dobrym standardzie
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • koordynowanie dojazdu dom-praca-dom
  • pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

KONTAKT:
505 176 000