PRACOWNIK FIZYCZNY-BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Stawka

1 500.00 - 1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Kassel , Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

Oferujemy pewne i bezpieczne zatrudnienie w Niemczech! Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Kassel (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • praca polega na ręcznym załadunku i rozładunku paczek.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • 13,50 euro brutto/h- stawka dzienna 16,88 euro brutto/h-stawka nocna
  • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty i premie uznaniowe
  • możliwość pobierania zaliczek
  • mieszkanie - dobry standard i pełne wyposażenie + Wi-Fi
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • praca w polskim zespole i z polskimi brygadzistami
  • koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech
  • zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

KONTAKT: + 48 505 176 000