PRACOWNIK PRODUKCJI w Holandii żywność, kwiaty, order picker- GWARANCJA Godzin!

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

<p style='\'text-align:' center;\'=''>Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Pracownik produkcji- żywność, kwiaty, cebulki kwiatowe, order picker, mycie skrzynek, szklarnia pomidory i papryka, operator wózka widłowego, opertor wózka ept itp.

Wymagania:

  • motywacja
  • dostępność przynajmniej na miesiąc

Oferujemy:

  • stawka godzinowa od 13,08€ brutto
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
  • ubezpieczenie holenderskie
  • dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
  • zakwaterowanie
  • codzienne darmowe dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
  • pomoc polskiego koordynatora
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
  • wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
  • terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Oferujemy pomoc w odzyskaniu podatku i ubezpieczenia Zorg z Holandii!! Zgłoś sie do nas!!! KALKULACJA za DARMO!!!