PRACA Holandia - cebulki kwiatowe, produkcja, sery, żywność, order picker Gwarancja godzin

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S. C. nr certyfikatu 12849

Miejsce pracy: Holandia

Wykształcenie: podstawowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-produkcja żywności - hamburgery, sosy, kiełbaski, sery

- pielęgnacja kwiatów i warzyw

-sortownia cebulek kwiatowych - pakowanie i sortowanie

-order picker produktów żywnościowych

- praca na polu w szklarni lub na magazynie
- zbiory i sortowanie
- inne prace przy roślinach

Wymagania:

- gotowość do pracy na 12 tyg.
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- motywacja
- doświadczenie mile widziane
- znajomość języka angielskiego / holenderskiego mile widziana

Oferujemy:

- stawka od 12,69€ brutto/godzina
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- możliwość zakwaterowania - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
- organizacje dojazdów do i z pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto

BONUS - o szczegóły zadzwoń do nas!

Oferujemy pomoc w odzyskaniu podatku i ubezpieczenia Zorg z Holandii!! Zgłoś sie do nas!!! KALKULACJA za DARMO!!!