Pracownik produkcji

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Zwickau , Penig , Chemnitz , Niemcy

Saxjob Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów pełniący rolę zewnętrznego działu HR dla kilkuset przedsiębiorstw na terenie Saksonii.

Nasi pracownicy zajmują się realizacją projektów dla naszych klientów, którzy prężnie działają w takich branżach jak inżynieria mechaniczna, konstrukcje stalowe i metalowe, technika elektryczna i automatyka, transport i logistyka.

Miejsce pracy: Chemnitz (Niemcy), Penig (Niemcy), Zwickau (Niemcy), Drezno (Niemcy)

Wykształcenie: podstawowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji artykułów spożywczych - mlecznych w nowoczesnym, klimatyzowanym i w pełni zatomatyzowanym zakładzie
  • Obsługa, załadunek, monitoring, ustawianie i przezbrajanie urządzeń produkcyjnych do przetwarzania produktów mlecznych (takich jak: mleko, napoje mleczne, desery)
  • Podstawowa wiedza z zakresu przemysłu spożywczego
  • Kontrola jakości artykułów spożywczych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie jako technik żywienia lub doświadczenie na produkcji w branży spożywczej
  • Sprawność manualna, dobre umiejętności motoryczne
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie czterozmianowym (porównywalnym do HTM)
  • Zaangażowanie w wykonywaniu przydzielonych obowiazków
  • Własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

  •  Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  •  Prace w pełnym wymiarze godzin
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  •  Odzież ochronną i narzędzia do pracy
  •  Dodatki wakacyjne i świąteczne zgodnie wg. Taryfy BAP
  • Liczne dodatki i dopłaty branżowe
  •  Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Opiekę i wsparcie koordynatorów

Aplikuj już dziś i zdobądź stałą pracę w niemieckiej firmie niedaleko polskiej granicy!

Wybierz lokalizację:

Chemnitz (Niemcy) Penig (Niemcy) Zwickau (Niemcy) Drezno (Niemcy)