Mechatronik

Lokalizacja

Zwickau , Chemnitz , Niemcy

Saxjob Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów pełniący rolę zewnętrznego działu HR dla kilkuset przedsiębiorstw na terenie Saksonii.

Nasi pracownicy zajmują się realizacją projektów dla naszych klientów, którzy prężnie działają w takich branżach jak inżynieria mechaniczna, konstrukcje stalowe i metalowe, technika elektryczna i automatyka, transport i logistyka.

Mechatronik

Miejsce pracy: Chemnitz (Niemcy), Drezno (Niemcy), Zwickau (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Montaż zespołów elektrycznych, kanałów i łańcuchów medialnych
  • Regulacja elementów / zespołów
  • Kalibracja czujników
  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • Bierzące naprawy mechaniczne lub elektryczne

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako technik mechatronik lub porównywalne w tej dziedzinie
  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie technika mechatroniki lub w porównywalnym zawodzie
  • Znajomość czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • Własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Odzież ochronną i narzędzia do pracy
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne zgodnie wg. Taryfy BAP
  • Liczne dodatki i dopłaty branżowe
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Opiekę i wsparcie koordynatorów

Aplikuj już dziś i zdobądź stałą pracę w niemieckiej firmie niedaleko polskiej granicy!

Wybierz lokalizację:

Chemnitz (Niemcy) Drezno (Niemcy) Zwickau (Niemcy)