Pracownik produkcji

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)
Numer referencyjny: PP/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Będziesz odpowiedzialny za kontrolę jakości, pakowanie oraz przepakowywanie produktów.

Zadania:

  • przetwarzanie zamówień przychodzących
  • sprawdzanie jakości produktów
  • pakowanie / przepakowywanie
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

  • masz wiedzę na temat pracy w środowisku produkcyjnym
  • nie masz problemu z wykonywaniem powtarzających się czynności
  • doświadczenie w branży spożywczej mile widziane
  • elastyczne podejście
  • chęć  pracy w systemie zmianowym oraz dyspozycyjność w weekendy

OFERUJEMY:

  • przejrzystą umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w systemie dwuzianowym
  • stawkę: €10,55 brutto

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : +31732200421.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://dutchcareers.com/job-listing/

oraz profil na Facebook: Dutch Careers.