pracownik magazynu z asortymentem medycznym

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Heijen , Anglia

Poszukujesz pracy na dłuższy czas, a posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i zdobycie zaświadczenia o niekaralności nie stanowi dla Ciebie problemu? Prześlij aplikację- prowadzimy rekrutację do pracy w Holandii w czystych warunkach- praca magazynowa z sprzętem medycznym!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

Nr ref.: /232/01/2023/TK/praca-za-granica.net Heijen (limburg)

Oferujemy

  • pracę w systemie jedno- lub dwuzmianowym w Heijen
  • gwarantowane 40h/tyg, oferta bez "wiekówki"
  • długotrwała współpraca
  • praca w czystych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • zorganizowane zakwaterowanie i dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • możliwość rozwoju zawodowego- awansu; zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i praktyczną naukę języków

Zadania

Sortowanie i pakowanie produktów medycznych:

  • kompletacja zamówień
  • etykietowanie opakowań
  • układanie produktów
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • ostrożne obchodzenie się z produktami- ze względu na specyfikę firmy