pracownik magazynu - sprzęt medyczny - holandia

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Heijen , Anglia

Jesteś zainteresowany praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Poznać ciekawych ludzi?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą, która jest przygotowana tylko dla Ciebie.

Rekrutacje przeprowadzamy online.

Nr ref.: /256/03/2022/IS/praca-za-granica.net Heijen (limburg)

Oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i naukę języków obcych
  • gwarantowane 40h/tyg, oferta bez "wiekówki"

Zadania

  • sortowanie i pakowanie elementów medycznych
  • etykietowanie opakowań
  • układanie produktów
  • pikowanie produktów