Pracownik Centrum Przesyłkowego w ok.Neustrelitz z własnym dojazdem!

Stawka

1 600.00 - 1 700.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko; Pracownik sortowni przesyłek kurierskich w Neustrelitz od 18.03.2024

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

-Sortowanie przesyłek kurierskich;
-Rozładunek i załadunek paczek kurierskich z kontenerów;
-Inne drobne prace magazynowe;

Wymagania:

-Chęć do pracy;
-Wymagane Zaświadczenie o Niekaralności -KRK;
-Mile widziane prawo jazdy kat. B;
-Mile widziany własny samochód na dojazd do pracy;

Oferujemy:

-Zarobki to 13,50€ brutto/h miesięcznie +10€ diety za każdy przepracowany dzień dla osób które będą dojeżdzać na własną rękę wypłacane zawsze w terminie;
-Dodatek za pracę w godzinach nocnych 25% ;
-Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
-Możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;
-2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
-Opiekę polskiego koordynatora;