Komisjoner art. Spożywczych Suchych w ok.Melsungen

Stawka

2 000.00 - 2 150.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner art. Spożywczych na dziale Suchym.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

-Zbieranie zamówień w systemie słuchawkowym na wózkach do kompletacji zamówień
-Ogólne prace magazynowe.

Wymagania:
-Umiejętność obsługi wózków elektrycznych;
-Chęć do pracy;
-Znajomość liczebników od 0-100 po niemiecku;
-Doświadczenie w pracy na systemie słuchawkowym (pick by voice);
-Mile widziane prawo jazdy kat.B;
-Gotowość do wyjazdu do Niemiec od 03.03.2024

Oferujemy:
-Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
-Zarobki ok. 2150 € brutto miesięcznie (13,80 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
-Możliwość uzyskania zaliczki po przepracowaniu 7 dni;
-2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
-Możliwość darmowego wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień;
-Opiekę polskiego koordynatora;
-Bezpłatny transport;
-Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.