Pracownik Centrum przesyłkowego w Kolonii

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik sortowni przesyłek kurierskich Miejsce pracy: Kolonia

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:
-sortowanie przesyłek;
-rozładunek paczek kurierskich z kontenerów;
-inne drobne prace magazynowe;

Wymagania:
-chęć do pracy:
- gotowość do wyjazdu do Niemiec w terminie 22.10.2023;
-mile widziane prawo jazdy kat.B;
-wymagane zaświadczenie o Niekaralności-KRK.

Oferujemy:
-Zarobki od ok.1690€ brutto miesięcznie (13,00€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
-dodatek za pracę w godzinach nocnych 25% ( 16,25 brutto/h zmiana nocna) -niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
-firmowe zakwaterowanie;
-zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
-bezpłatny transport do pracy;
-możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;
-2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
-opiekę polskiego koordynatora