Praca Holandia, Zbieranie zamówień na mroźni w JUMBO

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Carrière International, czyli jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Miejsce pracy: ’s-Hertogenbosch (Holandia)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Poszukujemy chętnych do pracy w centrum e-commerce jednego ze znanych marketów - JUMBO mieszczącego się w miejscowości ’s-Hertogenbosch. Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko order picker.

Praca będzie polegała na zbieraniu zamówień, z użyciem skanera ręcznego oraz kompletowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego uczymy od podstaw w czasie fazy przygotowawczej. Potrzebujemy Twojego zaangażowania i motywacji do długotrwałej współpracy oraz gotowości pracy na mroźni (-23 st.).

W firmie obowiązuje praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • Gotowość do stałej, regularnej współpracy.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat. B.
  • Motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym - 12,81€/h brutto
  • Wyższa stawka za pracę w święta - 150%.
  • Dodatek dla kierowcy - 25€/tydzień.
  • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski.
  • Opiekę polskiego konsultanta na miejscu w Holandii.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Dodatki zmianowe.
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców.
  • Bezpłatny transport do i z pracy.
  • Darmowy ciepły posiłek na popołudniowej zmianie.
  • Stołówkę pracowniczą.
  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
  • Wypłatę co tydzień na konto ( z wyjątkiem pierwszej, którą dostaniesz po 2 tygodniach).
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij przycisk Aplikuj i czekaj na kontakt z naszej strony!