pomocnik montera rusztowań - praca za granicą: Niemcy, Holandia, Belgia

Lokalizacja

Holandia , Belgia , Niemcy

Wyjedź z nami za granicę:  Niemcy, Holandia lub Belgia.

Praca dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka. Gwarantujemy darmowy kurs wdrożeniowy.

Nie musisz mieć CV - zadzwoń, napisz sms lub od razu aplikuj!

Nr ref.: praca-za-granica.net Belgia, Holandia, Niemcy

oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników
  • zarobki 9 700 zł brutto - 16 000 zł brutto + dodatkowe benefity (różne stawki w każdym kraju)
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień, co 3 lub 4 tygodnie
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport (w pełni wyposażone mieszkanie z łazienką, kuchnią, Internetem i TV)
  • realna możliwość awansu zawodowego
  • bezpłatny kurs w Polsce przed wyjazdem
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • dofinansowania do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne i zapomogi

zadania

  • praca w całości do przyuczenia
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych

oczekujemy

  • gotowości do pracy na wysokości
  • gotowości do pracy za granicą