pomocnik montera rusztowań - praca za granicą

Lokalizacja

Holandia , Belgia , Niemcy

Wyjedź z nami za granicę - 3 kraje do wyboru: Niemcy, Holandia, Belgia.

Praca dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka.
Gwarantujemy darmowy kurs wdrożeniowy. Zgłoś się i zarabiaj nawet 50 000 PLN!

Nie musisz mieć CV - zadzwoń, napisz sms lub od razu aplikuj.

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Lokalizacja: Wrocław, Jelenia Góra, Kłodzko, Brzeg Dolny, Milicz, Trzebnica, Twardogóra, Jelcz Laskowice, Oława, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Nowa Ruda, Ziębice, Henryków, Wiązów, Bystrzyca Kłodzka, Sobótka, Kostomłoty, Krośnice, Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Kutno, Wieluń, Zduńska Wola, Sieradz, Warta, Pabianice, Zgierz, Podlaskie: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatczyce, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Lublin, Chełm, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Kraśnik, Puławy, Kazimierz Dolny, łuków, Radzyń Podlaski, Parczew, Biała Podlaska Międzyrzec Podlaski

zadania

  • praca w całości do przyuczenia
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych

oczekujemy

  • gotowości do pracy na wysokości
  • gotowości do pracy za granicą

oferujemy

  • polska umowę o pracę bez pośredników
  • zarobki 1500-2300 euro na rękę na miesiąc plus dodatki
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień, co 3 lub 4 tygodnie
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport (w pełni wyposażone mieszkanie z łazienką, kuchnią, Internetem i TV)
  • realna możliwość awansu zawodowego
  • bezpłatny kurs w Polsce przed wyjazdem
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • dofinansowania do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne i zapomogi