Pomocnik elektryka- BLISKO POLSKIEJ GRANICY, niemiecka umowa o pracę, praca od zaraz

Lokalizacja

Zwickau , Chemnitz , Dresden , Niemcy

Saxjob Personalservice GmbH to młody i dynamiczny zespół rekruterów i headhunterów pełniący rolę zewnętrznego działu HR dla kilkuset przedsiębiorstw. Nasz zespół wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki pracy i płacy. Pomożemy Ci skutecznie i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę na terenie Saksonii w Niemczech.

Nasi pracownicy zajmują się realizacją projektów dla naszych klientów, którzy prężnie działają w takich branżach jak inżynieria mechaniczna, konstrukcje stalowe i metalowe, technika elektryczna i automatyka, transport i logistyka.

Miejsce pracy: Chemnitz (Niemcy), Zwickau (Niemcy), Dresden (Niemcy), Stollberg/Erzgebirge (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Układanie kabli nad i pod tynkiem
  • Montaż uchwytów, puszek rozdzielczych
  • Montaż kabli
  • Adaptacja kanałów i rur
  • Prosta praca z okablowaniem

Wymagania:

  • Nie jest wymagane żadne ukończone szkolenie, wystarczy chęć wzięcia udziału w nieskomplikowanym szkoleniu wewnętrznym
  • Znajomość języka niemieckiego A2

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Odzież ochronną i narzędzia do pracy
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne zgodnie wg. Taryfy BAP
  • Liczne dodatki i dopłaty branżowe
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Opiekę i wsparcie koordynatorów

Aplikuj już dziś i zdobądź stałą pracę w niemieckiej firmie niedaleko polskiej granicy!

Wybierz lokalizację:

Chemnitz (Niemcy) Zwickau (Niemcy) Dresden (Niemcy) Stollberg/Erzgebirge (Niemcy)